Форум цветовода на www.flowers.org.ua
Самые свежие новости о цветоводстве.

Начало » Клуб цветовода » Общий » Стильний вуличний одяг
Стильний вуличний одяг [сообщение #4089] Сбт, 22 Июль 2023 16:55 Переход к следующему сообщения
RaM8 в настоящее время не в онлайне  RaM8   
Сообщений: 316
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Привіт, друзі! Можливо, ви зможете мені допомогти. Мені та моїй дівчині треба підібрати стильний вуличний одяг. Ми дуже цінуємо якість та оригінальний дизайн. Чи можете порадити якісні бренди чоловічого та жіночого одягу, які спеціалізуються на стильному вуличному вбранні?
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #4090 является ответом на сообщение #4089] Сбт, 22 Июль 2023 17:03 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Miha35 в настоящее время не в онлайне  Miha35   
Сообщений: 349
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
Вітаю! Є кілька брендів, на які варто звернути увагу. Наприклад, для чоловічого одягу, можна перевірити бренд Supreme - вони відомі своїми унікальними дизайнами і вуличним стилем. А для жінки, можна роздивитися колекції Off-White - їх вуличний одяг завжди привертає увагу.
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #4091 является ответом на сообщение #4089] Сбт, 22 Июль 2023 17:05 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Дианка в настоящее время не в онлайне  Дианка   
Сообщений: 131
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Привіт! Хочу також запропонувати ще два бренди, які можуть сподобатися вам. Для чоловіка, варто роздивитися колекції A-COLD-WALL* - вони спеціалізуються на вуличному одязі з елементами вищої моди. А для жінки, можна звернутися до бренду Y-3 - їх вуличний одяг відзначається елегантністю та спортивним дизайном.
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #4092 является ответом на сообщение #4089] Сбт, 22 Июль 2023 17:12 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Красотка в настоящее время не в онлайне  Красотка   
Сообщений: 276
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
RaM8 писал(а) Сбт, 22 Июль 2023 16:55
Привіт, друзі! Можливо, ви зможете мені допомогти. Мені та моїй дівчині треба підібрати стильний вуличний одяг. Ми дуже цінуємо якість та оригінальний дизайн. Чи можете порадити якісні бренди чоловічого та жіночого одягу, які спеціалізуються на стильному вуличному вбранні?

Привіт! Я маю ще одну чудову пораду для вас - спробуйте заглянути в мультибрендові інтернет-магазини, такі як Хелен-Марлен. Тут ви зможете знайти великий вибір вуличного одягу від різних брендів. Такі магазини збирають в одному місці різноманітні моделі та дизайни, що дозволить вам знайти ідеальний стиль.
Особливо, вам може сподобатися бренд Acne Studios https://helen-marlen.com/ua/brands/acne-studios . Вони відомі своїми інноваційними дизайнами та вуличним стилем. Тут можна знайти речі як для чоловіків, так і для жінок, які підійдуть для повсякденного носіння або виходу на вулицю.
Такі мультибрендові магазини також допоможуть вам економити час, оскільки ви можете оглянути весь асортимент в одному місці, а також заощаджувати кошти завдяки різноманітним акціям та знижкам.
https://skr.sh/i/210723/wO14tM6h.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2021-07-2023%2014:47:20.jpg
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #4143 является ответом на сообщение #4089] Чтв, 27 Июль 2023 04:33 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
maksromanov2020 в настоящее время не в онлайне  maksromanov2020
Сообщений: 9
Зарегистрирован: Май 2023
Junior Member
RaM8 писал(а) Сбт, 22 Июль 2023 16:55
Привіт, друзі! Можливо, ви зможете мені допомогти. Мені та моїй дівчині треба підібрати стильний вуличний одяг. Ми дуже цінуємо якість та оригінальний дизайн. Чи можете порадити якісні бренди чоловічого та жіночого одягу, які спеціалізуються на стильному вуличному вбранні?


Особисто для мене стиль можна підкреслити якщо зробити малюнок на одязі. Наприклад замовивши друк на футболці на свій одяг можна подивитися по стильному. Особливо влітку підкреслюючи свій індивідуальний імідж.

[Обновления: Чтв, 27 Июль 2023 04:35]

Известить модератора

Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #6248 является ответом на сообщение #4089] Чтв, 11 Январь 2024 18:11 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Kirra в настоящее время не в онлайне  Kirra   
Сообщений: 61
Зарегистрирован: Август 2021
Member
Де можна купити недорого чоловічі шорти?
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #6254 является ответом на сообщение #4089] Птн, 12 Январь 2024 12:27 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Kolin в настоящее время не в онлайне  Kolin
Сообщений: 59
Зарегистрирован: Август 2021
Member
Гарний вибір одягу пропонує інтернет-магазин Ager https://ager.ua/uk/mans/muzhskie-shorty/ Замовити чоловічі шорти в них можна за вигідною ціною. У магазині продаються стильні та модні речі найкращих виробників. Тут діють вигідні умови співпраці для оптових та роздрібних клієнтів, а доставка замовлень діє по всій Україні.
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #6304 является ответом на сообщение #4089] Срд, 17 Январь 2024 20:46 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Nelichka9 в настоящее время не в онлайне  Nelichka9
Сообщений: 31
Зарегистрирован: Март 2023
Географическое положение: Kiedf
Member
Стрітстайл завжди вражає своєю оригінальністю. Жіночі берці стають невід'ємною частиною цього неповторного образу https://rozetka.com.ua/ua/zhenskie-botinki/c4633409/tip-2496 48=bertsi/ Завдяки ексклюзивному дизайну та використанню високоякісних матеріалів, ці берці поєднують в собі стиль та комфорт. Носіть їх з улюбленими джинсами або спідницею, створюючи неповторний вигляд для вуличних прогулянок. Ловіть погляди та виражайте свій унікальний стиль за допомогою наших стильних берців!
Re: Стильний вуличний одяг [сообщение #6917 является ответом на сообщение #4089] Втр, 19 Март 2024 10:33 Переход к предыдущему сообщения
newdimon в настоящее время не в онлайне  newdimon
Сообщений: 1
Зарегистрирован: Март 2024
Junior Member
Пропоную заглянути на цей сайтhttps://flashmart.com.ua/odyag/
Предыдущая тема: Напольные покрытия - купить по низкой цене
Следующая тема: Інтернет магазин телефонів і гаджетів
Переход к форуму:
  


Текущее время: Птн Май 03 00:28:15 GMT 2024

Общее время, затраченное на создание страницы: 0.00444 секунд