Форум цветовода на www.flowers.org.ua
Самые свежие новости о цветоводстве.

Начало » Наш сайт и форум » Ваши вопросы и предложения » картонні коробки оптом
картонні коробки оптом [сообщение #5156] Втр, 17 Октябрь 2023 15:39 Переход к следующему сообщения
RaM8 в настоящее время не в онлайне  RaM8   
Сообщений: 330
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Привіт усім! Я шукаю екологічно чисті картонні коробки, оскільки важлива для мене екологічна відповідальність. Де можна знайти підходящих постачальників в Інтернеті?
Re: картонні коробки оптом [сообщение #5157 является ответом на сообщение #5156] Втр, 17 Октябрь 2023 16:47 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Красотка в настоящее время не в онлайне  Красотка   
Сообщений: 283
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
Привіт, всім! Мій бізнес пов'язаний із виробництвом десертів та кондитерських виробів, і для мене важливо, щоб наші десерти залишалися свіжими та привабливими протягом доставки. Завдяки картонним коробкам від https://kamipak.com.ua/uk/kartonna-tara/kartonnue-korobki який, ми забезпечуємо якість та безпеку наших продуктів під час транспортування.
Re: картонні коробки оптом [сообщение #7606 является ответом на сообщение #5156] Вск, 12 Май 2024 08:32 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
KAZZKA в настоящее время не в онлайне  KAZZKA
Сообщений: 13
Зарегистрирован: Ноябрь 2023
Junior Member
RaM8 писал(а) Втр, 17 Октябрь 2023 15:39
Привіт усім! Я шукаю екологічно чисті картонні коробки, оскільки важлива для мене екологічна відповідальність. Де можна знайти підходящих постачальників в Інтернеті?


Інформацію про такого постачальника варто напевно що в інтернеті шукати
Re: картонні коробки оптом [сообщение #7611 является ответом на сообщение #5156] Пнд, 13 Май 2024 10:23 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Lissabon в настоящее время не в онлайне  Lissabon
Сообщений: 3
Зарегистрирован: Ноябрь 2023
Junior Member
Цікаво, де можна замовити коробки подарункові. Ви як гадаєте?
Re: картонні коробки оптом [сообщение #7615 является ответом на сообщение #7611] Втр, 14 Май 2024 05:58 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
KAZZKA в настоящее время не в онлайне  KAZZKA
Сообщений: 13
Зарегистрирован: Ноябрь 2023
Junior Member
Lissabon писал(а) Пнд, 13 Май 2024 10:23
Цікаво, де можна замовити коробки подарункові. Ви як гадаєте?


Звичайно що через профільні інтернет ресурси! В такому випадку точно можна буде непогано зекономити і буде можливість обирати подарункові коробки з величезного якісно підібраного асортименту. Зараз вам покажу приклад такого сайту, яким я сама особисто вже неодноразово користувалась https://wooj.com.ua . Мені подобається якість та стиль тих коробок, які реалізує ця компанія
Re: картонні коробки оптом [сообщение #7674 является ответом на сообщение #5156] Птн, 17 Май 2024 13:56 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
буйвол в настоящее время не в онлайне  буйвол   
Сообщений: 102
Зарегистрирован: Июнь 2022
Senior Member
Займаюсь розробкою еко-пакування та шукаю надійну компанію для виготовлення картонних коробок. Мені потрібно, щоби вони були якісні та стійкі до вологи, адже мої товари часто потребують додаткового захисту під час транспортування. Хочеться знайти такого виробника, який би розумів важливість екологічності та мав досвід роботи з органічними матеріалами. Може хтось може порекомендувати компанію з гарним досвідом у цій сфері?
Re: картонні коробки оптом [сообщение #7675 является ответом на сообщение #5156] Птн, 17 Май 2024 14:01 Переход к предыдущему сообщения
буйвол в настоящее время не в онлайне  буйвол   
Сообщений: 102
Зарегистрирован: Июнь 2022
Senior Member
З вашим запитом ідеально впорається ПП Васіліск, адже для них виготовлення картонних коробок https://vpak.com.ua/ це звична справа. Я вже багато років працюю з ними та завжди залишаюсь задоволена якістю їхньої продукції. Вони не тільки враховують всі вимоги до екологічності матеріалів, а й мають досвід роботи з різними типами картону, що є важливим для забезпечення міцності та вологостійкості пакування. Крім того, вони пропонують широкий асортимент дизайнів та можливість адаптації під індивідуальні потреби кожного клієнта, що забезпечує не тільки функціональність, але й візуальну привабливість вашої продукції.
Предыдущая тема: Где бесплатно смотреть популярные турецкие сериалы в HD
Следующая тема: ПРОМЫШЛЕННАЯ МЕБЕЛЬ
Переход к форуму:
  


Текущее время: Вск Май 19 22:12:20 GMT 2024

Общее время, затраченное на создание страницы: 0.00256 секунд