Форум цветовода на www.flowers.org.ua
Самые свежие новости о цветоводстве.

Начало » Клуб цветовода » Общий » Допоможіть обрати новий смартфон!
Допоможіть обрати новий смартфон! [сообщение #6882] Пнд, 18 Март 2024 17:43 Переход к следующему сообщения
Miha35 в настоящее время не в онлайне  Miha35   Ы╥r─.9bЗ▐oДо╩O?╪ШПе7?©ЩПЩоЪЭе©©|Шл■oэтЫЯ f╠Ч>
Сообщений: 349
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
Привіт всім! Я на роздоріжжі, вибираючи новий смартфон, і моєю головною забаганкою є кінематографічна якість відео. Хочу створювати власні короткі фільми та влоги, тому потрібен телефон з можливістю знімати відео в високій якості, з хорошими опціями стабілізації та редагування. Можливо, хтось уже експериментував із зйомкою на телефон і може порекомендувати щось цікаве?
Re: Допоможіть обрати новий смартфон! [сообщение #6883 является ответом на сообщение #6882] Пнд, 18 Март 2024 17:43 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Дианка в настоящее время не в онлайне  Дианка   Ы╥r─.9bЗ▐oДо╩O?╪ШПе7?©ЩПЩоЪЭе©©|Шл■oэтЫЯ f╠Ч>
Сообщений: 131
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Я недавно знімав декілька влогів за допомогою свого смартфона і дуже задоволений результатами. Важливо звернути увагу на можливості камери, особливо на автофокус та оптичну стабілізацію зображення, що дозволяє отримати гладке відео навіть в русі. Також переконайтесь, що вибраний вами телефон має достатньо вбудованої пам'яті або підтримує картки пам'яті для зберігання відеофайлів високої якості.
Re: Допоможіть обрати новий смартфон! [сообщение #6884 является ответом на сообщение #6882] Пнд, 18 Март 2024 17:44 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Красотка в настоящее время не в онлайне  Красотка   Ы╥r─.9bЗ▐oДо╩O?╪ШПе7?©ЩПЩоЪЭе©©|Шл■oэтЫЯ f╠Ч>
Сообщений: 276
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
Підтримую попереднього коментатора, але хотів би додати, що деякі смартфони пропонують додаткові програми для редагування відео прямо на телефоні, що може бути надзвичайно зручно для швидкого створення та публікації влогів. Також не забудьте про якість мікрофона або можливість підключення зовнішнього мікрофона для покращення звуку у ваших відео.
Re: Допоможіть обрати новий смартфон! [сообщение #6885 является ответом на сообщение #6883] Пнд, 18 Март 2024 17:45 Переход к предыдущему сообщения
RaM8 в настоящее время не в онлайне  RaM8   
Сообщений: 316
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Дианка писал(а) Пнд, 18 Март 2024 17:43
Я недавно знімав декілька влогів за допомогою свого смартфона і дуже задоволений результатами. Важливо звернути увагу на можливості камери, особливо на автофокус та оптичну стабілізацію зображення, що дозволяє отримати гладке відео навіть в русі. Також переконайтесь, що вибраний вами телефон має достатньо вбудованої пам'яті або підтримує картки пам'яті для зберігання відеофайлів високої якості.

Здрастуйте! Саме такого телефона я також шукав, тому, хотів би поділитися своїм досвідом купівлі SAMSUNG Galaxy A14 4/64Gb LTE SM-A145F Light Green https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/smartfoniy_i_mobilniye_te lefoniy_samsung_sm_a145f_galaxy_a14_lte_464gb_lgu_light_gree n.html у Фокстроті.
Я вражений рівнем обслуговування та асортиментом продукції, який пропонує магазин. Мій новий смартфон має все, що мені потрібно: швидкість, якість зображення та довгий час автономної роботи. Приємно здивований можливістю вибору різних моделей та кольорів. Цей магазин дійсно піклується про своїх клієнтів, рекомендую їх усім, хто шукає новий смартфон!

https://i.imgur.com/yAZ1Zjv.png
Предыдущая тема: Ателье по пошиву штор
Следующая тема: Какие мультики посмотреть
Переход к форуму:
  


Текущее время: Чтв Май 02 21:07:22 GMT 2024

Общее время, затраченное на создание страницы: 0.00457 секунд