Форум цветовода на www.flowers.org.ua
Самые свежие новости о цветоводстве.

Начало » Клуб цветовода » Общий » Пошук віскі в інтернеті
Пошук віскі в інтернеті [сообщение #5647] Вск, 19 Ноябрь 2023 18:53 Переход к следующему сообщения
RaM8 в настоящее время не в онлайне  RaM8   
Сообщений: 316
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Всім привіт! Я багато які алкогольні напої пробував, але ще ніколи не пив віскі, а дуже цікаво спробувати. Порадьте дійсно смачний віскі, та онлайн магазин, в якому його можна вигідно придбати.
Re: Пошук віскі в інтернеті [сообщение #5648 является ответом на сообщение #5647] Вск, 19 Ноябрь 2023 18:57 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
Miha35 в настоящее время не в онлайне  Miha35   
Сообщений: 349
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
Віскі досить цікавий напій, особливо якщо його пити в охолодженому вигляді. Я можу тобі порадити один дуже не поганий онлайн магазин, в якому сам не раз купував віскі та інші напої.
Re: Пошук віскі в інтернеті [сообщение #5649 является ответом на сообщение #5647] Вск, 19 Ноябрь 2023 18:59 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения
RaM8 в настоящее время не в онлайне  RaM8   
Сообщений: 316
Зарегистрирован: Октябрь 2022
Senior Member
Те що ти порадиш магазин це круто, але дуже хотілось би щоб ти порадив варіант дійсно смачного віскі. Бо я в напої не розуміюсь, а купити хочеться, щоб віскі був дійсно смачним та якісним.
Re: Пошук віскі в інтернеті [сообщение #5650 является ответом на сообщение #5647] Вск, 19 Ноябрь 2023 19:09 Переход к предыдущему сообщения
Miha35 в настоящее время не в онлайне  Miha35   
Сообщений: 349
Зарегистрирован: Сентябрь 2022
Senior Member
Порадити можу звичайно, але обирати звичайно тобі! Мені дуже подобається https://maudau.com.ua/category/viski/product_brand=jack-dani el-s віскі Jack Daniel`s Tennessee Honey, 35%, 1 л який я купую як правило в інтернет-магазині Maudau. Віскі має смак карамелі, молочного шоколаду, меду, кориці і гіркого мигдалю.

Поєднується з різними сортами елітного сиру, морозивом, яблучним штруделем, чізкейком і лаймовим пирогом. Зараз у них в магазині діють дуже не маленькі знижки, тому встигни придбати його достатньо вигідно, практично за пів ціни.

[Обновления: Вск, 19 Ноябрь 2023 19:10]

Известить модератора

Предыдущая тема: Стиральную машинку есть смысл покупать во время чёрной пятницы в Алло?
Следующая тема: Загальний масаж тіла
Переход к форуму:
  


Текущее время: Втр Май 07 21:36:07 GMT 2024

Общее время, затраченное на создание страницы: 0.00423 секунд