Форум цветовода на www.flowers.org.ua
Самые свежие новости о цветоводстве.

Начало » Клуб цветовода » Общий » Хочу продати вироби.
Хочу продати вироби. [сообщение #6156] Сбт, 30 Декабрь 2023 08:01 Переход к следующему сообщения
tonibo в настоящее время не в онлайне  tonibo   
Сообщений: 167
Зарегистрирован: Ноябрь 2021
Senior Member
Де можна швидко продати домашні вироби, такі як в'язання? Хочу знайти сайт, де мої роботи оцінять по достоїнству.
Re: Хочу продати вироби. [сообщение #6157 является ответом на сообщение #6156] Сбт, 30 Декабрь 2023 08:02 Переход к предыдущему сообщения
mimino в настоящее время не в онлайне  mimino   
Сообщений: 153
Зарегистрирован: Ноябрь 2021
Senior Member
Привіт! Якщо ви шукаєте місце для продажу домашніх виробів, як-то в'язання, то рекомендую вам UKRSTORE. Ця інтернет-площадка де люди розміщають приватні оголошення Україна і це є відмінним місцем для продажу саморобних товарів. Ви зможете розмістити фотографії своїх виробів, дати детальний опис і вказати ціну. Я сам не так давно зміг на цій платформі оголошень швидко продати свої картини й мені дуже сподобалася цей сервіс. UKRSTORE відрізняється активною аудиторією, яка цікавиться ручною роботою та унікальними виробами. Також на платформі можна знайти багато цінителів в'язаних виробів, які зможуть оцінити ваші роботи належним чином. Успіху вам у продажах!

https://ukrstore.ua/files/images/extensions/1o6920c97e21.png
Предыдущая тема: Курсы для трудоустройства
Следующая тема: Віктор Пономарчук
Переход к форуму:
  


Текущее время: Птн Май 03 14:08:02 GMT 2024

Общее время, затраченное на создание страницы: 0.00413 секунд