Форум цветовода на www.flowers.org.ua
Самые свежие новости о цветоводстве.

Начало » Клуб цветовода » Общий » Стелажі для хлібного магазину
Стелажі для хлібного магазину [сообщение #6511] Вск, 04 Февраль 2024 17:56 Переход к следующему сообщения
karelets в настоящее время не в онлайне  karelets
Сообщений: 76
Зарегистрирован: Июль 2022
Member
Друзі, в мене виникла ситуація: ми плануємо відкрити хлібний магазин, і я не можу визначитися з вибором стелажів. Можливо, хтось з вас вже стикався з вибором обладнання для подібного бізнесу? Які стелажі краще використовувати для хліба та випічки? Буду вдячний за будь-які поради та рекомендації!
Re: Стелажі для хлібного магазину [сообщение #6512 является ответом на сообщение #6511] Вск, 04 Февраль 2024 18:13 Переход к предыдущему сообщения
Nays в настоящее время не в онлайне  Nays
Сообщений: 78
Зарегистрирован: Июль 2022
Member
Привіт! Знаю, як важливо обрати правильні стелажі для хлібу. Рекомендую замовити стелажі https://industrialwest.com.ua/product-category/stelazhi/ від виробника Industrial West. Їхня продукція вражає високою якістю та довговічністю. Тут можна замовити будь-які стелажі, які вам потрібні. Окрім того, їхнє обладнання допоможе оптимізувати простір магазину та надати ефективний доступ до товарів. Замовте стелажі від Industrial West, і ваш магазин хліба буде виглядати сучасно та залучати клієнтів!
Предыдущая тема: Де замовити доставку їжі до офісу в Броварах?
Следующая тема: Недостаточно тепла для обеспечения комфорта?
Переход к форуму:
  


Текущее время: Птн Май 03 21:23:36 GMT 2024

Общее время, затраченное на создание страницы: 0.00334 секунд